vada
News

कोरोना महामारीकाबिच साउन ६ गते यि जिल्ला बन्द गर्ने विप्लवको घोषणा

काठमाडौं, साउन २ । विप्लव नेतृत्वको नेकपाले साउन ६ गते ते सेती–महाकाली बन्दको घोषणा गरेको छ । सरकारले विप्लवका नेता ओमप्रकाश पुनलाई गिरफ्तार गरे लगत्तै सेती–महाकाली ब्युरोले साउन ६ गते सेती–महाकाली बन्दको कार्यक्रमसहित सङ्घर्ष घोषणा गरेको हो ।

विप्लव नेतृत्वको पार्टीले कोरोना महामारीको समयमा उद्धार र राहात वितरणमा खटिएका आफ्नो पार्टीका नेता–काकार्यकर्ताहरूलाई सरकारले कृत्रिम मुद्दा बनाएर अराजनीतिक, अमानवीय, अनैतिक तथा गैरन्यायिक तरिकाले गिरफ्तार गरेको भन्दै नेकपाले सङ्घर्ष घोषणा गरेको जनाएको छ ।

सेती–महाकालीका केन्द्रीय सदस्यहरू ओमप्रकाश पुन तथा चूडामणि ओलीसहित दुई दर्जनभन्दा बढी नेता–कार्यकर्तालाई विभिन्न जिल्लाका हिरासत तथा कारागारहरूमा बन्दी बनाए लगत्तै विप्लवको पार्टीले बन्दको आव्हन गरेको हो ।

नेकपाका सेती–महाकाली ब्युरो कार्यालय सचिव छविलालले जारी गरेको विज्ञप्तिअनुसार घोषित सङ्घर्षका कार्यक्रमहरूमा साउन ३ गते प्रचारप्रसार, ४ गते कोणसभा, ५ गते मशाल जुलुस, ६ गते सेती–महाकाली बन्द र ६ देखि ८ गतेसम्म सरकारी सवारी साधन सञ्चालनमा प्रतिबन्ध लगाउने रहेका छन् ।नेकपाको सेती–महाकाली ब्युरो कार्यालयको विज्ञप्तिमा आफ्नो पार्टीले नचाहँदानचाहँदै पनि सरकारी रबैयाका कारण सङ्घर्ष घोषणा गर्नुपरेको उल्लेख छ ।

Related Articles

Back to top button