vada
Video

सन्तोष पन्त पनि मान्दैनन् राजेश हमाललाई महानायक, भन्छन्, ‘मेरालागि दीपकराज महानायक’ (भिडियो हेर्नुहोस)

अभिनेता राजेश हमाललाई महानायक भन्ने कि नभन्ने विषयमा अहिले नेपाली कलाक्षेत्रकै कलाकारहरुका फरक फरक धारणा आइरहेका छन । अभिनेत्री दिपाश्री निरौलाले एक अन्तरवार्ताका क्रममा राजेश हमालको महानायकी पदमा प्रश्न उठाएपछि यो वहसको रुप लिएको छ । उनले राजेश हमाल महानायक हो र रु भन्दै प्रतिप्रश्न गरेकी थिइन् । उनको यो अभिब्यक्ति पछि सामाजिक सञ्जालमा दिपाको चर्को आलोचना भएको छ ।नेपाली फिल्म क्षेत्रमा एक छत्र राज गरेका राजेश हमाललाई दर्शकले महानायकका रुपमा सम्मान गर्ने गर्छन । उनलाई सम्बोधन गर्दा पनि महानायक नै भनिन्छ । तर दिपाश्रीले उनको त्यो पदवी माथि प्रश्न उठाएपछि फिल्मका दर्शकहरु रुष्ट भएका हुन् ।

राजेशका फ्यानले दिपाको घमण्ड बोलेको भन्दै टिप्प्णी गरेका छन् ।सामाजिक सञ्जालमा निकै गा ली आएपछि महानायक राजेशले पनि सामाजिक सञ्जाल फेसवुक मार्फत दिपालाई गा ली नगर्न आग्रह गरेका छन् । उनले मंगलवार मध्यरातमा एक भिडियो सार्वजनिक गर्दै दिपालाई गा ली नगर्न र माफी दिन आग्रह गरेका छन् । तर उनले दिपाको नाम भने लिएका छैनन् । आफ्नो नाम जोडेर सामाजिक सञ्जालमा वहस सुरु भएको भन्दै उनले दुख ब्यक्त गरेका छन् । यता फिल्म क्षेत्रकै ब्यक्तिहरुले भने यो वहसलाई तन्काउदै लगेका छन् । भिडियो हेर्नुहोस

Related Articles

Back to top button