vada
Video

युवराज लामाले”हिरोइन भएपछि यति त सहनुपर्छ”भनेपछी स्वस्तिमाले दिइन मुख भरिको जवाफ (भिडियो हेर्नुहोस)

नायिका स्वस्तिमा खड्काले निर्माता तथा निर्देशक युवराज लामाको अभिव्यक्तिप्रति विरोध जनाएकी छिन् । उनले सामाजिक सञ्जाल फेसबूकमा एक स्टाटस लेख्दै लामाको अभिव्यक्तिप्रति असहमति जनाउँदै अपमानजनक भएको टिप्पणी गरेकी हुन् ।निर्मातासमेत रहेका युवराज लामाले अभिनेता भुवन केसीलाई समर्थन गर्दै कसैले अंकमाल गर्‍यो, गाला छायो भनेर रुनुको अर्थ नभएको बताएका थिए । उनले अन्तर्वार्तामा चलचित्र क्षेत्रमा यस्तो भइरहने भनेका थिए । लामाको यो भनाइप्रति स्वस्तिमाले असहमति प्रकट गरेकी हुन् । उनले सामाजिक सञ्जालमा लेखेकी छिन् – चलचित्र क्षेत्रको जिम्मेवार र वरिष्ठ व्यक्तिले यस्तो भन्नु दुखद कुरा हो ।

कसैलाई छुने, चुम्बन गर्ने, जबरजस्ती तान्ने जस्तो व्यवहार शारीरिक दुर्व्यवहार भएको र यस्तो दुर्व्यवहार सह्य नहुने स्वस्तिमाले बताएकी छिन् ।स्वस्तिमाले हिरोइन भएर यति त सहनुपर्छ भन्नु अपमानजनक भनाइ भएको बताएकी छिन् । युवराज लामाले अन्तर्वार्ताका क्रममा हिरोइन भएपछि यति त सहनुपर्छ भन्ने आशयको अभिव्यक्ति दिएका थिए । केही दिनअघि नायिका साम्राज्ञी राज्यलक्ष्मी शाहले अभिनेता भुवन केसीले आफूमाथि घिनलाग्दो व्यवहार गरेको आरोप लगाएकी थिइन् । नेपाली फिल्म उद्योगमा कलाकारले कलाकारलाई गर्ने व्यवहारलाई लिएर बहस सिर्जना भइरहेका बेला युवराज लामाको उक्त अभिव्यक्ति सार्वजनिक भएको थियो । भिडियो हेर्नुहोस

Related Articles

Back to top button