vada
Video

बैशाख २६ बाट खुल्ने भयो लकडाउन , कहाँ कहाँ चल्छ गाडी ? live मा मन्त्री योगेशले गरे यस्तो खुलासा ( भिडियो सहित )

काठमाडौं ।कोरोना भाईरसको महामारी नेपालमा केहि कम भएको भन्दै केही मन्त्रीले कोरोना प्रभावित क्षेत्र वर्गीकरण गरी सोही आधारमा लकडाउन खुकुलो गर्नुपर्ने धारणा राखेका छन् । यसै बिषयमा प्राईम टाईम टिभी संग कुरा गर्दै मन्त्रि योगेश भट्टराईले लकडाउन केहि खुकुलो बनाउन पर्ने बताएका छन।

नेपालगञ्जमा संक्रमितको संख्या अचानक बढेपछि सरकार थप सतर्क अवस्थामा पुगेको छ।नेपालमा आइतबारसम्म ७५ जना संक्रमित भएका छन्। जसमा १६ जना उपचारपछि घर फर्किएका छन्। आजको नागरिक दैनिकमा समाचार छ ।

कोरोना भाइरस संक्रमणको जोखिम उच्च रहेको भन्दै सरकारले फेरि १५ दिन लकडाउन (बन्दाबन्दी) थप्ने तयारी गरेको छ।मन्त्रिपरिषदको आइतबारको बैठकमा पछिल्लो समय नेपालमा कोरोना संक्रमित बढ्दै गएको र छिमेकी मुलुक भारतमा पनि संक्रमण दर बढिरहेकाले जोखिम कायमै हुँदा लकडाउन थप १५ दिन बढाउनु पर्ने विषयमा छलफल भएको थियो।

भारतले लकडाउनलाई निरन्तरता दिइरहेका बेला खुला सीमा भएको नेपालमा लकडाउन हटाउँदा स्थिति जुनसुकै बेला पनि भयावह हुनसक्ने भन्दै जेठ १० सम्म बढाउने सहमति भएको स्रोतले जनाएको छ।

Related Articles

Back to top button