vada
News

चितवनमा पनि छरियो बाटोमा पैसा; स्थानीय आ’तंकित

चितवन , २२ बैशाख- जनकपुर, सप्तरी लगायत ठाउँमा बाटोमा पैसा छरेर स्थानीयलाई त्रसित बनाएको घटना नसेलाउँदै चितवनमा पनि त्यस्तै घटना दोहोरिएको छ ! पूूूर्वीचितवनको रत्ननगर नगरपालिका वडा नम्बर २ टाँडी चोक नजिक हाइस्कुल रोडमा वेवारिसे पैसा भेटिएको हो । एक व्यक्तिले उक्त रकम सडकमा फालेर भागेको स्थानियले बताएका छन् । पैसा फालेको व्यक्ति मोटरसाइकलमा भागेको स्थानियले बताए ।

सडकमा पाँच सय , पचाँस ,बिस र दश रुपैयाँको नोट फालिएको छ । प्रहरीले पाँच सयको एउटा , पचाँसको तिनवटा , बिसको एउटा र दश रुपैँयाको एउटा नोट बरामद गरेको छ । अज्ञात व्यक्तीले पैसा फालेर भागेपछि स्थानिय त्रसित भएका छन् । कोरोना संक्रमण बढिरहेको बेला अज्ञात व्यक्तीले पैसा फालेर भागेपछि कोरोना संक्रमण फैलाउन यस्तो गरेको हुनसक्ने स्थानियले आशंका गरेका छन् ।

Related Articles

Back to top button