vada
Video

मेचु धिमालको पहिलो गीतको भिडियो सार्वजनिक

काठमाडौं / द भ्वाइस अफ नेपालकी प्रतिस्पर्धी मेचु धिमालको भ्वाइसको सफल यात्रा पछिको पहिलो गीतको भिडियो सार्वजनिक गरिएको छ। लोकभाकामा बनेको यो उनको पहिलो एकल गितको म्युजिक भिडियो हो ।

भिडियोमा गायिका मेचु आफैले अभिनय अनि नृत्य गरेकी छिन । भिडियोमा मोडल सुजन मार्फा तामाङले उत्कृस्ट नृत्य गरेका छन् । मौलिक गीतलाइ मगर समुदायले कान राहा ( हामि आयौ ) बाट अप्रभंश हुँदै कौरा भएको भन्ने मानिन्छ ।

लेखु सहयात्रीको शब्द तथा करणराज कार्कीको संगीत रहेको गीतमा संगीत संयोजन देवेश राईले गरेका छन् । अनिल के मानन्धरले छायांकन गरेको भिडियोलाई मौसम हिमालीले कोरियोग्राफी तथा निर्देशन गरेका छन् ।प्रविन भट्टले सम्पादन गरेको भिडियो मेचु धिमालको आफ्नै अफिसियल यु ट्युब च्यानलबाट सार्वजनिक गरिएको हो ।

भिडियो हेर्न यहाँ थिच्नुहोस् ।

Related Articles

Back to top button