vada
News

मलेसिया मा काम गर्न चाहनुहुन्छ? यदि तपाईं नेपाली सेक्युरिटी गार्ड हुनुहुन्छ भने, त्यहाँ तपाईंका लागि केही उत्कृष्ट रोजगारीका अवसरहरू उपलब्ध छन्

मलेसिया मा काम गर्न चाहनुहुन्छ? यदि तपाईं नेपाली सेक्युरिटी गार्ड हुनुहुन्छ भने, त्यहाँ तपाईंका लागि केही उत्कृष्ट रोजगारीका अवसरहरू उपलब्ध छन्

र सबैभन्दा राम्रो कुरा, तपाईंले निशुल्क भिसा र नि:शुल्क टिकट पाउन सक्नुहुन्छ! Osg Security Technology Services Snd Bhd मलेसियाको एक अग्रणी सुरक्षा कम्पनी हो, र उनीहरूले हाल नेपाली सुरक्षा गार्डहरू आफ्नो टोलीमा सामेल हुन खोजिरहेका छन्। तलब धेरै आकर्षक छ – तपाईं प्रति महिना रु 42,570 सम्म कमाउन सक्नुहुन्छ! – र कम्पनीले तपाईलाई निशुल्क भिसा र Ma मा निशुल्क टिकट उपलब्ध गराउनेछ

सुरक्षा गार्डहरू सामान्यतया पालीहरूमा काम गर्छन्, गस्ती र तिनीहरूको तोकिएको क्षेत्रमा निगरानी गर्छन्। केही सुरक्षा गार्डहरू सशस्त्र छन् र सम्पत्तिको रक्षा गर्न बल प्रयोग गर्न बोलाइन्छ।

सुरक्षा गार्डहरू सधैं सतर्क हुनुपर्दछ र आपतकालिन अवस्थामा छिट्टै प्रतिक्रिया दिन सक्षम हुनुपर्दछ। तिनीहरू सहकर्मीहरू र जनता दुवैसँग प्रभावकारी रूपमा सञ्चार गर्न सक्षम हुनुपर्छ। सुरक्षा गार्डहरूले चिकित्सा सहायता प्रदान गर्न आवश्यक भएमा आधारभूत प्राथमिक उपचार तालिम पनि हुनुपर्छ

धेरैजसो अवस्थामा, सुरक्षा गार्डहरूले काम सुरु गर्नु अघि उनीहरूले केही प्रकारको औपचारिक प्रशिक्षण लिन आवश्यक हुन्छ। आवश्यक प्रशिक्षणको प्रकार नियोक्ता र स्थितिको विशिष्ट कर्तव्यहरूमा निर्भर गर्दछ। केही सुरक्षा गार्डहरूले पनि आफ्नो राज्य वा स्थानीय सरकारबाट इजाजतपत्र प्राप्त गर्न आवश्यक हुन सक्छ। सुरक्षा गार्डहरू सामान्यतया भित्री वा बाहिरी वातावरणमा काम गर्छन्।

बाहिर काम गर्नेहरू खराब मौसम अवस्थाको सामना गर्न सक्छन् र लामो समयसम्म उभिनु पर्ने हुन सक्छ। घर भित्र काम गर्नेहरूले सुरक्षा क्यामेराहरू निगरानी गर्न वा अन्य आसीन कार्यहरू गर्न आवश्यक हुन सक्छ।

यदि तपाइँ यस महान अवसरमा रुचि राख्नुहुन्छ भने, कृपया आज Osg सुरक्षा प्रविधि सेवा Snd Bhd लाई सम्पर्क गर्नुहोस्! हामी पक्का छौं कि तपाईले मलेसियामा काम गर्न र राम्रो तलब कमाउन रमाइलो गर्नुहुनेछ

Related Articles

Back to top button