vada
Video

आफ्नै प्रे’मिकाको ना’ङ्गो तस्बिर प’ठाएर २ दर्जन पुरुषसँग यसरि लाखौं पैसा लु’टेपछि, फिल्मी शैलीमा यस्तो भयो(भिडियो)

काठमाडौँ बसेर अध्ययन गर्दै आएकी इलामकी २१ वर्षीया रोजिना (नाम परिवर्तन) यतिबेला गाउँमै छिन् । लकडाउनको कारण रोजिनाको आफ्नो प्रेमीसँग भेट हुन सम्भव छैन । रोजिनाको प्रेमी चाहिँ काठमाडौँमै बस्छन् ।

काठमाडौँमा रहँदा उनी र उनका प्रेमी प्रायः डेटिङ जान्थे । एकान्तमा बसेर भावना साटासाट गर्दा उनलाई पनि रमाइलै लाग्थ्यो । एक दिन उनका प्रेमीले काठमाडौँस्थित गौशालामा रहेको आफ्नो कोठामा जान प्रस्ताव गरे ।

उनले सहजै स्वीकार गरिन् । सुनसान कोठामा फकाईफुलाई प्रेमीले रोजिनासँग शा’रीरिक स’म्बन्ध राखे । त्यतिमात्र नभइ रोजिनाको ना’ङ्गो त’स्बिरहरु पनि खि’च्न भ्याए । रोजिनाको उक्त न’ग्न फोटो विदेशमा रहेका नेपालीहरु स’मक्ष पुगेको पाइएको छ ।

हेर्नुहोस –

Related Articles

Back to top button