vada
Video

कृष्णले खुसी हुँदै भने ‘मलाई त छोरी मन पर्छ, तर भगवानले जे दिए पनि स्वीकार गर्छु’ (भिडियो हेर्नुस्)

काठमाडौं । रुपा र कृष्ण ओली विवाह भएको ३ वर्ष पछि अभिभावक बन्न लागेका छन् । रुपाले फेसवुकमा तस्बिर सार्वजनिक गर्दै यो कुरा खुलाएपछि अहिले उनीहरुलाई बधाइ दिनेको ओइरो लागेको छ । विवाह भएको भोलीपल्टै ठूलो दुर्घटनामा परेका कृष्णले हातखुट्टा गुमाएपछि पनि रुपाले दिएको साथ र माया माया गर्ने जोडीका लागि प्रेरणा दिने जोडी बनेको छ । अप्ठेरो अवस्थामा पनि कृष्णको साथ नछोडेकी रुपमा अहिले गर्भवती छन् ।

उनीहरुको बारेमा भिडियो सार्वजनिक भएपछि देश र विदेशवाट सहयोग गर्नेहरुको ओइरो लागेको थियो । अहिले सबैको सहयोग पाएर कृष्णले कृतिक हात खुट्टा लगाएका छन् । विवाह भएको तीन वर्ष बितेपछि आएको खुसी शेयर गर्दै रुपाले तस्बिर सहित स्टाटस पोष्ट गरेकी थिइन् । उनीहरुको तिन वर्षको वैवाहिक जिवनमा नयाँ सदस्यको आगमन हुने नयाँ कुराको जानकारी दिँदै सबै दर्शकसंग खुसी पनि साटेका छन् ।

शनिवार फेसवुकमा आफ्ना केही तस्बिर सार्वजनिक गरेकी रुपाले आफुहरुको विवाहको वार्षीक उत्सवलाई सामान्य तरिकाले मनाउने तयारी गरेको जनाएका छन् । एउटा केक काटेर विवाहको वार्षीक उत्सव मनाउन लागेको जनाएका छन् । आफुहरुको जिवनमा आएको त्यो निकै कहालीलाग्दो दिन कृष्णको दुर्घटनालाई आफ्नो जिवनवाट हटाउन चाहेको उनीहरुले बताएका छन् ।

सुर्खेतमा आफ्नो आन्टिको घरमा बसिरहेका रुपमा र कृष्णले आफ्नो खुसीको बारेमा पनि बताएका छन् । उनीहरुले आफुहरुको जिवनमा एक जना नयाँ सदस्य पनि आउन लागेको जानकारी पनि गराएका छन् ।
सानो भिडियो क्लीप बनाएर सामाजिक सञ्जालमा सार्वजनिक गरेका उनीहरुले लकडाउनमा आफुहरुले अपनाएको सावधानीका विषयमा पनि बताएका छन् ।

उनीहरुले लकडाउनको बेलामा कोरोनावाट बच्न आफुहरुले पनि सावधानी अपनाएको बताएका छन् । उनीहरुले कोरोनालाई अब सामान्य एउटा भाइरसको रुपमा मात्र लिएको बताउँदै आत्मबल बलियो बनाएर बसेको बताएका छन् ।

कुनै सिर्जनात्मक काम गर्न नपाएको बताएका कृष्णले दुईजना बीचको सम्बन्ध र मायालाई अझ गाडा बढाउने प्रयन्त गरिरहेको जनाएका छन् । कृष्णले आफ्नो खुसी बाँड्दै भने, हिँजो सम्म दुई जना मात्र थियौं अब हाम्रो जिवनमा थप एक जना थपिने जानकारी दिन चाहन्छौं । उनीहरुले आफुहरुले सन्तानका रुपमा जे आए पनि खुसी हुने बताएका छन् ।

कृष्णले भने आफुलाई छोरी मन पर्ने बताएका छन् । कृष्णले मलाई त छोरा भन्दा छोरी मन पर्छ भन्दा रुपमा हाँसेकी थिइन् । उनले आगामी दिनमा पनि आफुहरुलाई सबैको साथ सहयोगको अपेक्षा गरेका छन् । उनले सबैको सहयोगले आफुले खुसी पाएको बताएका छन् । उनले भने आज हाम्रो एनिवर्सरी हो भोली मेरो एक्सिडेन्टको दिन हो एक्सिडेन्टको दिन विर्सेर हामीले एनिभर्सरीको दिन मात्र सम्झने कोशिष गरेका छौं ।Watch video

Related Articles

Back to top button
Close