vada
News

पाकिस्तानकी महिला नेतृसँगको नराम्रो भिडियो इन्टरनेटमा भाइरल बनाउने पक्राउ

पाकिस्तानमा महिला महिला नेतृसँगको कथित अ’श्ली’ल भिडियो भाइरल बनाएर ध’ ‘म्की दिएको आरोपमा एक व्यक्ति पक्राउ परेका छन् । महिला नेतृको नाम सानिया आशिक हो। सानियाको उजुरीपछि पक्राउ परेको हो ।

पाकिस्तानी समाचार च्यानल एआरवाईका अनुसार सानिया आशिक पाकिस्तान मुस्लिम लिग नवाज (पीएमएल-एन)की सदस्य हुन् र पञ्जाब प्रान्तको तक्षशिला विधानसभा क्षेत्रबाट विधायक हुन्। हालै एउटा अ’श्ली’ल भिडियो भाइरल भएको छ । यो भिडियो सानियाको मात्रै भएको दाबी गरिएको थियो । त्यसपछि सानिया आफैंले प्रहरीमा उजुरी गरिन् ।

टिकटक र अन्य सोशल मिडिया प्लेटफर्महरूमा भाइरल भएको भिडियोलाई लिएर सानियाले अक्टोबर २६ मा संघीय अनुसन्धान एजेन्सी (एफआईए) मा ति व्यक्तिहरू विरुद्ध उजुरी दिएकी थिइन्। उजुरीपछि अनुसन्धान साइबर अ’परा’ध शाखालाई बुझाइएको थियो । अनुसन्धानपछि अघिल्लो दिन (बुधवार) भिडियो भाइरल बनाएको आरोपमा एक व्यक्तिलाई पक्राउ गरिएको थियो । हाल आरोपी वि’रुद्ध मु’द्दा दर्ता गरी अनुसन्धान सुरु गरिएको छ ।

सानियाले आफ्नो ट्वीटमा भनिन्, “उनले (अज्ञात) मेरो भिडियो टिकटकमा भाइरल गर्नुका साथै अन्य सामाजिक सञ्जालमा तस्बिरहरू पोस्ट गरेका छन्। भिडियोमा महिला म जस्तै देखिन्छिन्।” उनले थपे, ‘सयौं ध’म्की’पू’र्ण कल, टिकटकमा अ’श्ली’ल गीत, फेसबुकमा आ’पत्ति’ज’न’क पोस्ट, मसँग सम्बन्धित अनियमित क्लिपहरू मेरो छवि बिगार्ने प्रयास थियो।’

पीएमएल-एन विधायक सानिया आशिक पूर्व प्रधानमन्त्री नवाज शरीफकी छोरी मरियम नवाजको निकै नजिक रहेको बताइएको छ । सानियाले विभिन्न विषयमा प्रधानमन्त्री इमरान खानलाई पछ्याएकी छिन् । अहिले ती भिडियोहरु वि’वादमा ता’निएका छन् ।

Related Articles

Back to top button