vada
Video

केटा केटा बिच भयो धुमधाम बिहे,एक अर्का बिना बा’च्नँ नसक्ने बच्चा पनि जन्माउने भएपछि… (भिडियो हेर्नुहोस)

पछिल्लो दिनहरुमा केटाकेटाबिच बिवाह भएको हामिले सुनेका हौ देखेका पनि हौ अहिले सोही परिदृश्य अनुरुप केटिकेटिले स मेत बिवाह गरेका छन्

नेपाली समाजमा यस्तो गतिविधि अलिक अस्व भनिय मानिए पनि अन्तर्राष्ट्रिय जनतमा भने यस्तो किसिमको बिवाहलाई सामान्य रुपमै लिइन्छ

से`क्स मात्रै हैन आवश्यक जीवन जि उनको लागि भन्दै आफुहरु बिवाह पछि एकदमै खुसि भएको बताउछन् ।समाजले के भन्ला या कसरी स्विकार्ला भन्दापनि हामिले कसरी समाजलाई लिरहेका छौ र हाम्रो खुसि समाजले निर्धारण नगर्ने समेत बता उछन्।

बास्तवमा हरकोहिलाई स्वतन्त्रता पुर्वक आफ्नो इच्छा अनुरुप बाच्ने अधिकार छ ।कोहि माथि टीका-टिप्पणी गर्नुभन्दापनि प्रकृतिको बर्दानलाई स्विबार्दै अझ हौसला दिने हो भने मात्रै हाम्रो समाजले कोल्टे फेर्ने थियो कि ?

Related Articles

Back to top button