vada
News

माइतिघर जान्छु भनेर हिडेकी छोरी एक महिनादेखी बेखबर, आमाबाबुको रु’वाबासी (भिडियो हेर्नुस)

नवलपरासि जिल्लाको कावास्वतीस्थित गौरीगाउमा घर भइ बसोबास गर्दै आएकि सरस्वती कार्की नाम गरेकी एक महिला माइत जान्छु भनेर घर छोडेर हिडेको आज १ महिना बित्दा पनि उनको केही खबर छैन । नवलपरासी जिल्लाकै हुप्सिकोट स्थित कुलिया भन्ने ठाउमा माइतीघर भएकी उनले बिबाह गरेको मात्र तिन बर्ष भएको रहेछ । यसरी छोरी र”हस्यमय तरिकाले ह”राउदा यता उनका बाबुआमा लगायत परिवारजन भने म”र्नु न बाच्नु भएका छ्न ।

बिक्रम के सि नाम गरेका पुरुषसग भएको रहेछ उनको बिबाह । सबै राम्रै चलिरहेको थियो, बिक्रम वैदेशिक रोजगारमा जाने आउने गर्दा रहेछ्न तर ए”क्कासि घटेको यो घटनाले सरस्वतीको परिवारको मनमुटु नै चु”डालेर लगेको छ । कहाँ छिन जि”उदै छिन कि म”रिसकिन त्यो पनि थाहा छैन । कार्तिक १२ गते घरबाट माइत जान्छु भनेर हि”डेकि सरस्वती न त माइत आइपुगिन न घर नै फर्किन, कुनै खालको सम्पर्कमा समेत आइनन उनि ।

सरस्वतीका बाबुका अनुसार ज्वाइछोरिको सम्बन्ध पनि एकदमै सुमधुर रहेको र उनिहरुबिच कुनै म”न”मु”टाब नरहेको बताउछ्न उनी । छोरी आउलि भनेर दिनभर बाटो हेर्दै बसेको बताउछीन आमाचाही । छोरी त्यसतो स”मस्यामा पनि नपरेको र केही त्यसतो कुरा पनि नखुलाएको बताउछिन उनी । क”ठै आमाको मन न हो था”म्न सकिनन आँ”सु । रु”दै जे जहाँ भएपनी एक कल फोन गरिदे भन्दै बि”न्ती बि”साइन उनले । त घर आइज तलाइ हामी केही भन्दैनौ र त जे चाहन्छस त्यही गर्छौ भन्दै भ”क्कानिइन उनी ।

हजुरआमाले पनि आफ्नी नातिनिप्रतिको माया आखाका आ”सुबाट नै देखाइन । रु”दै जहाँ भएपनी घर आउ मेरो नातिनी भनिन उनले । घर नआएपनी एक कल फोन गरिदिएदेखि नातिनी जि”उदै रहिछ भनेर त्यहि आधारमा बाच्थे होला भन्छिन उनि, क”ठै ब”रा आमा । सरस्वती फर्किने आशमा दिनरात रु”इरहेका छ्न उनका परिवारजन, आखिर कहाँ गइन त उनी ?

बाकी हेर्नुस तलको

Related Articles

Back to top button