vada
Video

अन्तत बिष्णु बरालको माइतीले लग्यो सबै दाइजो फिर्ता (भिडियो)

बिहे गरेको २७ दिन मै २३ वर्षीय बिष्णु बरालको रहस्यमय मृत्यु भएको छ । पोखरा महानगरपालिका २२ खाल्से दोबाटेमा माईती घर भएकी बिष्णुको बैशाख १७ गते वुटवलको मणीग्राम मन्दिरबाट बिहे भएको थियो । रूपन्देही जिल्लाको सैनामैना नगरपालिका वडा नंः १ बर्मा चोक आसपास घर भएका प्रदिप भट्टराईसँग बिष्णु बरालको राजिखुशी बिहे भएको थियो। माईती पक्षबाट बिहेको सम्पुर्ण ब्यबस्थापन बेहुली आफैले गरेकी थिईन् ।

बिहे भएको २७ दिनमा जेष्ठको १४ गते बिष्णु मृत फेला परिन् । मृतककी आमा अझै पनि छोरीले आ.त्मह.त्या गरेको हो भनेर पत्याउन सकेकी छैनन । मागी विवाह गरेकी उनको २७ दिन मै मृत्युको खबरले उनकी आमा अझै विछिप्त छिन । छोरीको रहस्यमय मृत्यु भएपछि विष्णुको माइती पक्षले सबै दाइजो फिर्ता लगेका छन । त्यस्तै केटा पक्षले दिएको सबै गहनाहरु पनि फिर्ता गरेका छन । दाइजो फिर्ता लिने क्रममा निक्कै भावुक बनेका बिष्णुका दिदीले बहिनि फिर्ता लानु पर्नेमा दाइजो फिर्ता लादा निक्कै दुख लागेको बताइन । भिडियो यहाँबाट हेर्नुहोस ।

Related Articles

Back to top button