vada
Video

बुहारी अर्कै विवाहित पुरुषसंग एउटै कोठामा मृत फेला परेपछि ससुरा मिडियामा, पुरुषको श्रीमतीको पनि बेहाल (भिडियो हेर्नुस्)

बुहारी अर्कै विवाहित पुरुषसंग एउटै कोठामा मृत फेला परेपछि ससुरा मिडियामा, पुरुषको श्रीमतीको पनि बेहाल (भिडियो हेर्नुस्)
बर्दिया । बर्दियाको बाँसगढी नगरपालिकामा भएको घटनामा केही पर्दा खुलेको छ । एक जना महिलाको घरमा दुई जनालाई मृत अवस्थामा फेला परेपछि प्रहरीले अनुसन्धान सुरु गरेको छ । महिलाको श्रीमान अर्कै श्रीमती लिएर भारत गएका छन् भने पुरुष बाँके नेपालगन्जका हुन् । दुवै जना विवाहित हुन् । आफ्ना श्रीमानले अर्कै श्रीमती लिएर हिडेपछि महिला एक्लै बस्दै आएकी थिइन् । उनले भर्खर नयाँ घर बनाएकी थिइन् । महिलाकै घरमा पुरुष र महिला मृत फेला परेका हुन् । भर्खर चैतको अन्तिम साता मात्र उनी सो नयाँ घरमा सरेकी थिइन् ।

छिमेकीहरुले ति पुरुष र महिलालाई कहिल्यै नजिक नदेखेको छिमेकीले बताएका छन् । ललित पुरुषको नाम रहेको र उनीहरुको त्यस्तो कुनै सम्बन्ध भएको बारेमा भने आफुहरुलाई केही जानकारी नभएको बताएका छन् । कहिले काँही फोनमा कुरा त हुन्थ्यो तर कुराकानीमा कम्पनीको बारेमा मात्र कुरा हुने गरेको बताएका छन् । उनीहरु एउटै कम्पनीमा काम गर्ने गरेका थिए ।

कान्छो छोराको जेठो बुहारीको यस्तो रहस्यमय निधन पछि उनको परिवार पनि दुखमा छन् । यद्धपी उनीहरुको सम्बन्ध विच्छेदका लागि निवेदन दिए । तर बुहारीले नै सम्बन्ध विच्छेद गर्न नचाहेको बताइन् । बुहारीले म सम्बन्ध विच्छेद गर्दिन सौता भर्खर आएकी हो छोडेर पनि जान सक्छे भन्दै वुहारीले सम्बन्ध विच्छेद नगरेको बताए । उनलाई ६ लाख रुपैया दिए पछि एक्लै बस्दै आएकी थिइन् । बुहारीले घर बनाउँदा आफुले सहयोग गरेको बताए । नयाँ घर सरेको एक महिना नहुँदै यस्तो घटना भएको ससुराले बताए । महिलाको एक जना छोरी र उनी मामा घर बस्दै गरेको बताइन् । उनीहरु सिजि फ्याक्ट्रिमा संगै काम गर्थे । तर उनले ति पुरुषलाई भने आफुले नचिनेको बताएका छन् ।

Related Articles

Back to top button