vada
Video

चिन्नुभयो अहिले यस्तो भयो हाँस्यकलाकार नारायण त्रीपाथी ,चाँडै नेपाल फर्कदै (हेर्नुहोस भिडियो)

काठमाडौं / कुनै दिन यस्तो पनि थियो कलाकार नारायण त्रिपाठी नभएको नेपाली फिल्म सायदै बन्थे । उनी नेपाली फिल्ममा हाँस्य कलाकारको रुपमा सबैका लागि चिरपरिचित थिए ।त्यो समयका निर्माता निर्देशकले नारायण त्रिपाठीलाई नखेलाएको फिल्म अपुरो जस्तै ठान्थे । उनका त्योबेला फ्यानको संख्या पनि उल्लेख्य थियो । उनी त्यतिबेला अहिलेका महानायक राजेश हमाल जत्तिकै चर्चामा थिए ।

सँधै हाँस्य कलाकारको रुपमा नेपाली फिल्ममा देखिने कलाकार त्रिपाठी धेरै समय भयो त नेपाली फिल्ममा देखिन्छन् न त सार्वजनिक सञ्चारमाध्याममा कही कतै भेटिन्छन् ।आखिर कता छन् त कलाकार त्रिपाठी ? लामो समयपछि एक अन्तरवार्तामा भेटिएका त्रिपाठीले उबेलाका फिल्ममा गरेका अभिनयलाई सरसर्ती रुपमा सम्झिन समेत भ्याए ।

उनलाई पछिल्लो समय जन्मिएको पुस्ताले सायद चिन्न पनि मुश्किल पर्छ । त्यो समयमा नारायण त्रिपाठी, बखते, प्रेम चरो आदी आदी नामले दर्शकमाझ लोकप्रिय थिए । अहिलेसम्म कता थिए त त्रिपाठी ? भिडियो हेर्नुसः

Related Articles

Back to top button