vada
News

अनुष्का शर्मा गर्भवती, बिराट कोहलीले गरे यस्तो खुलाशा

काठमाडौ । अनुष्का शर्मा र विराट कोहली आमा बाबु बन्ने भएका छन् । यो समाचारको पुष्टि अनुष्काले भर्खरै इन्स्टाग्राममा गरेकी हुन् । अनुष्का अहिले चार महिनाको गर्भवती छिन् र जनवरी २०२१ मा उनको बच्चा जन्मिने आशा छ । बिराट र आफ्नो फोटो साझेदारी गर्दै अनुष्काले लेखिन्, २०२१ को जनवरीमा हामी तीन जना हुनेछौं ।

विराट कोहलीले पनि आफ्नो फोटो इन्स्टाग्राम पृष्ठमा यही क्याप्शनको साथ सेयर गरेका छन् । लकडाउनमा, अनुष्का र विराट सँगै गुणस्तरीय समय बिताइरहेका छन् र सोसल मिडियामा पनि नियमित पोस्ट गर्दै छन्। मुम्बईको अपार्टमेन्टको बालकनीमा उनीहरु अक्सर देखिन्छनु । अनुस्काले भनेकी छिन् कि हामी इन्स्टाग्राम क्विज पनि खेल्छौं, जहाँ विराटले सधैं मलाई हराउँथे ।
चाखलाग्दो कुरा केहि हप्ता अघि करीना कपूर खान र सैफ अली खानले पनि दोस्रो गर्भावस्थाको घोषणा गरे। अनुष्का र विराटले डिसेम्बर २०१७ मा इटाली टस्कनीको भव्य तर अल्ट्रा निजी समारोहमा बिहे गरेका हुन् ।

Related Articles

Back to top button