vada
News

तीजमा माइत आएकी छोरीले आफ्नै बहिनीको चार वर्षको छोराको ज्या’न लिइन्

काठमाडौ । तीजमा माइत आएकी एक महिलाले आफ्नै बहिनीको चार वर्षको छोराको ह त्या गरेको अ’भि’योगमा प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । ओखलढुंगाको सुनेकोशी गाउँपालिका–६ पारामा चार वर्षीय बालकको ज्या’न लिएको अ’भि’योगमा एक महिलालाई पक्राउ गरिएको हो । तीज मान्न माइत आएको समयमा आफ्नै बहिनीको चार वर्षीय छोराको ह’त्या गरेको आरो’पमा मानेभञ्ज्याङ गाउँपालिका–४ घर भएकी २८ वर्षीया जुनु दमाईलाई प्रहरीले पक्राउ गरेको हो ।strong> भिडियो हेर्न तलको लिन्कमा क्लिक गर्नुहोस ***

काठमाडौ । तीजमा माइत आएकी एक महिलाले आफ्नै बहिनीको चार वर्षको छोराको ह त्या गरेको अ’भि’योगमा प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । ओखलढुंगाको सुनेकोशी गाउँपालिका–६ पारामा चार वर्षीय बालकको ज्या’न लिएको अ’भि’योगमा एक महिलालाई पक्राउ गरिएको हो । तीज मान्न माइत आएको समयमा आफ्नै बहिनीको चार वर्षीय छोराको ह’त्या गरेको आरो’पमा मानेभञ्ज्याङ गाउँपालिका–४ घर भएकी २८ वर्षीया जुनु दमाईलाई प्रहरीले पक्राउ गरेको हो ।strong> भिडियो हेर्न तलको लिन्कमा क्लिक गर्नुहोस ***

काठमाडौ । तीजमा माइत आएकी एक महिलाले आफ्नै बहिनीको चार वर्षको छोराको ह त्या गरेको अ’भि’योगमा प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । ओखलढुंगाको सुनेकोशी गाउँपालिका–६ पारामा चार वर्षीय बालकको ज्या’न लिएको अ’भि’योगमा एक महिलालाई पक्राउ गरिएको हो । तीज मान्न माइत आएको समयमा आफ्नै बहिनीको चार वर्षीय छोराको ह’त्या गरेको आरो’पमा मानेभञ्ज्याङ गाउँपालिका–४ घर भएकी २८ वर्षीया जुनु दमाईलाई प्रहरीले पक्राउ गरेको हो ।strong> भिडियो हेर्न तलको लिन्कमा क्लिक गर्नुहोस ***

Related Articles

Back to top button