vada
News

अमेरिकाको टेक्ससमा बसेर नयन पाण्डेले यसरी फैलाए कोरोनाबाट टेकु अस्पतालमा मान्छे मरेको अफवाह

अमेरिकाको टेक्ससमा बसेर नयनपाण्डे नाम गरेको युवाले काठमाडौंको टेकु अस्पतालमा कोरोनाबाट मान्छे मरेको लासदेखेको भन्दै अफवाह फैलाएको पाइएको छ । पाण्डेले फेसबुकमा पोष्ट गरेको टिकटक भिडियोको आधारमा उनी टेक्ससमा रहेको र नेपालीलाई मानसिक यातना दिन यस्तो काम गरको पाइएको हो ।

उनले ‘टेकु अस्पतालमा… को कोरोनाबाट मृत्यु’ भएको भन्दै सामाजिक संजालबाट अफवाह फैलाएका हुन । टेक्ससमै रहेका पत्रकार रामचन्द्र भट्टले उनको नाम नयन पाण्डे रहेको खुलासा गर्नुभएको छ । नयन पाण्डेको नाममा एकाउण्ट भएको कुपात्र टेक्ससमै बस्ने रहेछ, भट्टले लेख्नुभएको छ ।

यस्तो छ अफवाह फैलाउने पाण्डेको बिषयमा भट्टको टिप्पणी

‘टेकु अस्पतालमा … को कोरोनाबाट मृत्यु’ भएको भन्दै सामाजीक संजालबाट एउटा कुपात्रले अफवाह फैलाएको भेटेँ । नयन पाण्डेको नाममा एकाउण्ट भएको कुपात्र टेक्ससमै बस्ने रहेछ ।यो मानसिक आतंककारीलाई पक्राउ गर्न नेपाल प्रहरीले अमेरिकी प्रहरीलाई पत्राचार गरिसकेको जानकारी प्राप्त भएको छ । साथै फेसबुकको मुख्यालय पालोआल्टोलाई पत्राचार गरेको बुझिएको छ ।

टेक्ससमा बस्ने आदरणीय नेपाली समुदायका साथीहरु, यो व्यक्ति उसको अफवाहयुक्त भिडियोलाई हेर्दा क्षमा दिने खालको छैन । तसर्थ यसलाई पक्राउ गर्न प्रहरीलाई सहयोग गरौँ । हामी टेक्ससमा मात्र नभएर अमेरिकामा बस्ने नेपालीको यसले बेइज्जत गरेको छ । सारा संसारलाई संकट परेको बेलामा खेलाँची नगरौँ । यो समय भाईरल हुने समय होइन ।

Related Articles

Back to top button