vada
News

अनमोल र उपासना कोरोना रिपोर्टको पर्खाइमा

काठमाडौँ। अभिनेता अनमोल केसी र अभिनेत्री उपासना सिंह ठकुरीले आफ्नो कोरोना परिक्षण गराएका छन्। केही दिन अगाडि यमाहाको साथमा फोटोसुट गराएका थिए। यमाहा बाइकको कार्यलयमा ६ जनालाई कोरोना सङ्क्रमण देखिएपछि कन्ट्याक ट्रेसिङ्गमा अनमोल र उपासना दुवै परेका हुन्।

यामाहाको ब्रान्ड एम्बासेडर रहेका अभिनेता केसीले विज्ञापनका लागि फोटोसुट गराएका थिए। अभिनेता केसी र अभिनेत्री उपासना सिंह ठकुरीले फोटोसुट गराउने क्रममा यामाहाको कार्यालयका एक जना महिला कर्मचारी पनि उपस्थित थिइन्।

उक्त महिला कर्मचारीमा कोरोना सङ्क्रमण पुष्टि भएसँगै अभिनेता केसी र अभिनेत्री ठकुरी पनि कन्ट्याक्ट ट्रेसिङमा परेका हुन्। दुवैले पिसीआर टेष्ट गरिसकेका छन् र नतिजाको पर्खाइमा रहेका छन्। उपासनाको आज रोपोर्ट आउने बताएकी छिन्। उपासनाले आफू नतिजाको पर्खाइमा रहेको र आइसोलेसनमा बसेको बताएकी छिन्।

यामाहाको टिमले जानकारी गराएसँगै आफूले कोरोना परीक्षण गराएको तर, हालसम्म रिपोर्ट आइनसकेको अभिनेता केसीको भनाइ छ। रिपोर्ट नआइन्जेलसम्म घरमै आइसोलेसनमा रहने अभिनेता केसीले जनाएका छन्।

Related Articles

Back to top button