vada
News

घट्यो विदेशी मुद्राको भाउ : हेर्नुहोस् कुन दशको कति ?

काठमाडौं १९ साउन / आज सोमबार अमेरिकी डलर ११९ रुपैयाँ ४० पैसामा कारोबार भएको छ ।नेपाल राष्ट्र बैंकले दिएको जानकारी अनुसार सोमबार पनि अमेरिकी डलर १ को खरिददर ११९ रुपैयाँ ४० पैसा रहेको छ। यस्तै, अमेरिकी डलर १ को विक्रीदर १२० रुपैयाँ रहेको छ।

यूरोपीयन यूरो १ को खरिददर १४१ रुपैयाँ २९ पैसा, विक्रिदर १४२ रुपैयाँ रहेको छ। यस्तै, पाउण्ड स्टर्लिङ १ को खरिददर १५६ रुपैयाँ ७६ पैसा, विक्रीदर १५७ रुपैयाँ ५५ पैसा रहेको छ।

अष्ट्रेलियन डलर १ को खरिददर ८५ रुपैयाँ ७२ पैसा, विक्रीदर ८६ रुपैयाँ १५ पैसा, साउदी रियाल १ को खरिददर ३१ रुपैयाँ ८४ पैसा, विक्रीदर ३२ रुपैयाँ, कतारी रियाल १ को खरिददर ३२ रुपैयाँ ६२ पैसा, विक्रीदर ३२ रुपैयाँ ७८ पैसा रहेको छ।

यूएइ दिराम १ को खरिददर ३२ रुपैयाँ ५१ पैसा, विक्रीदर ३२ रुपैयाँ ६७ पैसा, मलेसियन रिंगेट २८ रुपैयाँ १६ पैसा, विक्रीदर २८ रुपैयाँ ३१ पैसा रहेको नेपाल राष्ट्र बैंकले जनाएको छ।

Related Articles

Back to top button