vada
News

कोरोना जितेर अस्पतालवाट घर फर्कन लाग्दा नातिनीले अंगालो हालेर अमिताभलाई यसो भनिन्

काठमाडौं । सोमबार अमिताभ बच्चन र उनका परिवारले सन्तोषको श्वास लिन पाए। कोरोना रिपोर्ट नकारात्मक भएपछि ऐश्वर्या राई बच्चन र उनकी छोरी आराध्या बच्चन अस्पतालवाट विदा लिए । सो कुराले खुसी भएका बलिउड स्टार अभिताभले सोशल मीडियामा खुशी व्यक्त गरे। ऐश्वर्या र आराध्यालाई १० दिन अस्पतालमा भर्ना गरिए पछि डिस्चार्ज गरिएको थियो ।

अस्पतालवाट निस्कने बेलामा भने अमिताभलाई नातिनी आराध्यले भनेको एउटा कुराले मन थाम्न सकेनन् । अमिताभले आफ्नो ब्लगमा सो कुरा पनि सार्वजनिक गरेका छन् । आराध्यले अस्पतालवाट निस्कने बेलामा अमिताभलाई अंगालो होरेर तिमी नरोउ भन्दै आँशु पुछिदिइन् । नातिनीको त्यो ब्यवहारले अमिताभको मन थप भक्कानियो ।

ऐश्वर्या राई र आराध्या बच्चन आफ्नो घर फर्किसकेका छन्, जबकि अमिताभ बच्चन र अभिषेक बच्चन, जो पहिले अस्पतालमा भर्ना थिए, अहिले सम्म उपचारमा छन्। दुबै अहिले नानावटी अस्पतालको एक्लोसन वार्डमा छन्।

नातिनी र बुहारीको स्वास्थ्यको कारण अमिताभले आफ्नो खुशीलाई रोक्न सकेनन र उनले सोशल मिडियामा पोस्ट गरे कि उनको आँखाबाट खुशीको आँसु बगेका थिए । अमिताभले ट्वीट गरे, ूमेरी सानी नातिनी र बहुरानी, ​​मैले आफ्नो आँसु रोक्न सकेन जब मैले अस्पतालबाट उनीहरुलाई बिदाई गरे ।, प्रभु तेरी कृपा अपार, अपपर्पमू।

त्यहि समयमा अमिताभले आफ्नो भर्खरको ब्लगमा लेखेका छन्, ुछोटी बटिया र बहुरानी घर गए र मैले आफ्नो आँसु रोक्न सकेन। सानी नातिनीले मलाई नरोउ भनी भनिन्, तिमी छिट्टै घर फर्किन्छौ, म तिमीलाई विश्वास गर्दछु ।।। मैले उनलाई विश्वास गर्नुपर्दछ। ु

कोरोना पोजेटिभ देखिएपछि अमिताभ बच्चन र अभिषेक बच्चन जुलाई ११ मा अस्पतालमा भर्ना भए। ऐश्वर्या र आराध्या केही दिन घरमै क्वारेन्टिनमा बसेका थिए । केही दिन पछि ऐश्वर्या र आराध्यको पनि स्वास्थ्यमा समस्या आएपछि अस्पताल लगिएको थियो । यद्यपि, जया बच्चनलाई भने कोरोना नेगेटिभ देखिएको थियो ।

Related Articles

Back to top button